Scoala Gimnaziala Speciala Pascani Judetul Iasi

Scoala Speciala Pascani, www.scoalaspecialapascani.ro, Pascani, judetul Iasi, ISJ Iasi

OVERVIEW

This domain scoalaspecialapascani.ro currently has a traffic classification of zero (the lower the better). We have audited one page within the site scoalaspecialapascani.ro and found one website referring to scoalaspecialapascani.ro. We were able to unearth one mass media accounts possessed by this website.

SCOALASPECIALAPASCANI.RO RANKINGS

This domain scoalaspecialapascani.ro has seen alternating levels of traffic through the year.
Traffic for scoalaspecialapascani.ro

Traffic ranking (by month) for scoalaspecialapascani.ro

Traffic ranking by day of the week for scoalaspecialapascani.ro

Școala, a doua familie

Miercuri, 11 ianuarie 2017. Inspectoratul Școlar Județean Iași a publicat rezultatele evaluărilor proiectelor educaționale interjudețene și județene. Scoala Gimnaziala Speciala Constantin Paunescu Iasi. Miercuri, 21 decembrie 2016. 1 Finalizarea Proiectului Judeţean Şcoala, a doua familie ediţia I.

WHAT DOES SCOALASPECIALAPASCANI.RO LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of scoalaspecialapascani.ro Mobile Screenshot of scoalaspecialapascani.ro Tablet Screenshot of scoalaspecialapascani.ro

SCOALASPECIALAPASCANI.RO HOST

I detected that a lone root page on scoalaspecialapascani.ro took one thousand and thirty-one milliseconds to load. I could not detect a SSL certificate, so our web crawlers consider scoalaspecialapascani.ro not secure.
188.215.250.45

I observed that this website is operating the LiteSpeed os.

Scoala Gimnaziala Speciala Pascani Judetul Iasi

DESCRIPTION

CONTENT

This domain scoalaspecialapascani.ro states the following, "Cabinete de Terapii si Activităti Specifice." Our analyzers analyzed that the website stated " Educaţie fizică şi jocuri adaptate." The Website also stated " Simt și zâmbesc ca voi. Concurs de tenis de masă. SNAC la noi la şcoală. Ziua internațională de conștientizare a autismului. O școală specială făcută de oameni speciali pentru copii speciali. Treptat, cu consecvență și dăruire, am devenit ceea ce ne-am propus împreună. Cu toți, azi ne simțim SPECIALI." The website's header had Scoala Speciala Pascani as the most important search term. It was followed by scoalaspecialapascani, Pascani, and Scoala Speciala which isn't as highly ranked as Scoala Speciala Pascani. The next words they used was SCSP. Iasi was also included but will not be understood by web crawlers.

OTHER WEBSITES

Blogul Scolii Spiru Haret, Bacau

Blogul Scolii Spiru Haret, Bacau. Intalnirea parintilor pentru sustinerea orei de religie. La această acțiune sunt invitați să participe părinții elevilor din jud. Bacău care susțin ora de Religie.

Scola de soferi Star Galati - Cu noi drumurile devin mai sigure

Trei argumente ca sa-ti iei permisul cu STAR. Odata cu inceperea verii, tot mai multi viitori soferi incep pregatirile in vederea obtinerii permisului de conducere. Pachet avantajos de servicii practice si teoretice. Flota auto moderna si diversificata. Experienta dovedita de peste 20 de ani.

Liceul Tehnologic, Comuna Starchiojd

Duminică, 5 iulie 2015. Vineri, 26 iunie 2015. REZULTATE EVALUARE CLASA A VIII-A. Luni, 16 februarie 2015. ZIUA PORŢILOR DESCHISE a avut loc în dat de 16. Duminică, 2 noiembrie 2014. Luni, 31 martie 2014. Luni, 17 februarie 2014.

Scoala Stefan Velovan -

Jud Caras Severin, Loc. Declaratii de avere si interese. Teren si sala de sport. Sistem de supraveghere si alarma. PACE CELOR CARE VIN, BUCURIE CELOR CARE RĂMÂN ŞI BINECUVÂNTARE CELOR CARE PLEACĂ. În evoluţia sa firească şi lină, aici şi-au desfăşurat activitatea cadre cu vocaţie nativă, cu talent vizionar, cu dărui.

Şcoala Gimnazială Stroieşti

Parc de joacă pentru copiii stroieșteni. În data de 15 iulie 2015 a fost inaugurat Parcul de joacă pentru copii. Echipele de lucru asigurate de P. Și localnici din comuna Stroiești. Un sistem de tobogane și leagăne. Vă așteptăm la joacă! Este inte.